Trainingstijden

Gymzaal Skagerrak

Maandag

15:30 – 16:15 Peutergym vanaf 2½ jaar                Mirjam Blaas

16:15 – 17:00 Kleutergym vanaf 4 jaar                 Mirjam Blaas

17:00 – 18:00 Meisjesgym 6-7 jaar                       Mirjam Blaas  

18:00 – 19:00 Meisjesgym 8-9 jaar Mirjam Blaas

Dinsdag

16:00 – 17:00  Jongensgymgym 5-8 jaar                Alex Maat

17:00 – 18:00  Jongensgym 9+                             Alex Maat

18:00 – 19:00  Meisjesgym 8 en 9 jaar                   Alex Maat   

19:00 – 20:00  Dames Conditiegym 18+                Alex Maat

Woensdag

18:00 – 19:00  Freerunnen tot 9 jaar                    Kees Meun

19:00 – 20:00  Freerunnen 9-13 jaar                    Kees Meun

20:00 – 21:00 Freerunnen 13+                             Kees Meun

Donderdag

18:00 – 19:00  Meisjesgym 10-11 jaar                   Nadine ter Veen

19:00 – 20:00  Damesgym 12+                            Nadine ter Veen

Vrijdag

16:30 – 17:30  Meisjesgym 6 en 7 jaar                   Nicolle Buining

17:30 – 18:30  Meisjesgym 7 en 8 jaar                   Nicolle Buining

18:30 – 19:30  Meisjesgym 8, 9 en 10 jaar             Nicolle Buining

Gymzaal Pampuspad

Maandag

19:00 – 20:00  Dames Conditiegym 18+                Greet Weening

20:00 – 21:30  Dames Toestellen 18+                    Greet Weening

Woensdag

15:00 – 15:45  Kleutergym vanaf 4 jaar                 Corine Weening

16:00 – 17:00  Meisjesgym 6 en 7 jaar                   Corine Weening

17:00 – 18:00  Meisjesgym 8 en 9 jaar                   Corine Weening

18:00 – 19:00  Meisjesgym 10 t/m 12 jaar             Corine Weening

Gymzaal Ellertsveld

Maandag

09:00 – 10:00  Dames Conditiegym 50+                Greet Weening

Céline van Gerner turnhal

Maandag

16:00 – 17:30 Meisjes voorselectie + A selectie   Ilse & Hennie

17:30 – 19:15 Meisjes A & B selectie                   Ilse & Hennie

19:15 – 21:00 Dames C & D selectie                     Ilse & Hennie

Dinsdag

16:00 – 17:45 Meisjes A selectie                           Greet & Hennie

17:45 – 19:15 Meisjes B & C selectie                   Greet & Hennie

19:15 – 21:00 Dames D selectie                            Hennie

Woensdag

16:00 – 18:00 Jongens selectie                  Rémon

18:00 – 20:00 Jongens selectie                   Louwe-Willem

Donderdag

16:00 – 17:45 Meisjes A selectie               Greet & Mirjam

17:45 – 19:15 Meisjes B & C selectie       Greet & Ilse

19:15 – 20:00 Dames D selectie                Ilse

Vrijdag

16:00 – 18:00  Jongens selectie                  Rémon & Louwe-Willem

Zaterdag

09:00 – 11:00  Jongens selectie                  Jelle

11:00 – 13:00  Jongens selectie                  Louwe Willem